Yarını Şekillendir, Bugünü Paketle.
Her Çözümde Kalite ve Sürdürülebilirlik.

hikayemiz

30 Yıllık Yenilik ve Kalite

Firmamız 1991 yılında üretime başlamış olup, başladığından beri benimsemiş olduğu dürüstlük, kalite ve güvenilirlik ilkeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. İlk olarak Market Poşetleri (Lüks Poşetler) üretimi ile faaliyete başlayan ÇEKMEZ PLASTİK, daha sonra Naylon Torba, Shrink Naylon, Rulo Naylon, Plas Kağıt, Hışır Poşet ve Dürüm Altı Torba üretimine yönelmiştir.

Her geçen gün müşteri potansiyelini artıran firmamız, kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmekte ve ürün portföyünü müşteri talebine göre çeşitlendirmektedir. Daha iyi ve yüksek kaliteli hizmet sunabilmek için 2010 yılında, 4500 m² kapalı alana ve toplam 5000 m²’lik bir alana sahip olan yeni tesisimize taşındık.

30 yılı aşkın tecrübesiyle ÇEKMEZ PLASTİK, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken müşteri beklentileri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Sürekli kendini geliştirerek ve yeni yatırımlar yaparak, firmamız sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Küresel Erişim

Çekmez Plastik’te, dünyanın birbiriyle bağlantılı olduğunun farkındayız ve mükemmeliyete olan bağlılığımızın sınırı yok. Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye’nin ötesine erişimimizi genişletmeye, küresel pazara açık kollarla sarılmaya adanmış durumdayız.

Uluslararası varlığımız, uyumluluğumuzun, kalitemizin ve yenilikçiliğimizin bir kanıtıdır. Kıtalar boyunca işletmelerle başarıyla ortaklıklar kurduk, böylece yüksek kaliteli plastik ürünlerimizin çeşitli müşterilere ulaşabilir olmasını sağladık.

Küresel mükemmeliyet peşinde, ürün ve hizmetlerimizi farklı bölgelerin benzersiz ihtiyaçlarına ve düzenlemelerine uyacak şekilde uyarladık. Adanmış uluslararası ekibimiz, yerel pazar dinamiklerini, kültürel nüansları ve müşteri tercihlerini anlamak için yorulmadan çalışıyor, böylece küresel kitlemizle yankılanan özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Ambalajın geleceğini, bir ülke aşama aşama şekillendirmeye devam ederken bize katılın. Çekmez Plastik sadece bir marka değil; kalite, yenilik ve sürdürülebilirlik konusunda küresel bir vaattir.

Müşteri Odaklı

Hizmet Kalitemiz

Çekmez Plastik, müşterileri ile bilimsel çizgide işbirliği yaparak, farklı müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli ürünler sunar, hepsi benzersiz bir hizmet anlayışı ile. Müşterileri, tedarikçileri, profesyonel insan kaynakları ve yenilikçi yönetimin yarattığı sinerji ve dinamizmle, Çekmez Plastik gelecekte de mükemmel ürünler ve hizmetler sunmayı hedefler.

Bu nedenle, Çekmez Plastik, sadece kurumsal yönetim anlayışının değil, aynı zamanda karşılıklı güven ve sosyal sorumluluk programlarının bir parçası olan temel insani değerlerin de ışığında, müşterileri ve tedarikçileri ile uzun vadeli işbirliği ve açık iletişim kurmayı amaçlar.

Çekmez Plastik: Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiş, yüksek kaliteli ürünler sunar. Yenilikçi yaklaşımımız ve mükemmeliyet odaklı hizmet felsefemizle, geleceğinizi bizimle şekillendirin. Kalite, güven ve sürdürülebilirlik burada başlar!

what buyers say

Customers Reviews

FREE SHIPPING
FREE SHIPPING

From all orders over $100

Free Returns
Free Returns

Return money within 30 days

Secure Shopping
Secure Shopping

You're in safe hands

Over 10,000 Styles
Over 10,000 Styles

We have everything you need